
Втулка кабіни d12xD34x56 DAF F CF LF \0365453 \ 050.167
- Готово до відправки
- Код: 050.167
151 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни d12xD34x56 DAF F CF LF \0365453 \ 050.167
| DAF 0365453 |
| DAF 365453 |
| AUGER 55197 |
| DAF 0 365 453 |
| DAF 0365453 |
| DAF 365453 |
| DT 5.65060 |
| PE AUTOMOTIVE 100.056-00A |
| STELLOX 87-08570-SX |
Висота [мм]:
56 мм
Вага [кг]:
0.6 кг
Внутрішній діаметр:
12 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
34 мм
Вага [кг]:
0,6 кг
Внутрішній діаметр:
12 мм
Висота [мм]:
56 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
34 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.167 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 34 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 мм |
| Висота [мм] | 56 мм |
| Оригінальний номер | 0365453 |
| Розміри | ø12xø34x56 |
- Ціна: 151 ₴

