
Втулка 31x73,5x26,5 кабіни DAF CF65,75 \1371070 \ 050.105
- Готово до відправки
- Код: 050.105
208 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 31x73,5x26,5 кабіни DAF CF65,75 \1371070 \ 050.105
| DAF 1371070 |
| PE AUTOMOTIVE 10005700A |
| AUGER 53386 |
| DAF 1371 070 |
| DAF 1 371 070 |
| DAF 1371070 |
| DAF 1371 070 |
| FEBI BILSTEIN 45035 |
| PE AUTOMOTIVE 100.057-00A |
| STELLOX 87-49035-SX |
Висота [мм]:
26,5 мм
Вага [кг]:
1.07 кг
Внутрішній діаметр:
31 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
73,5 мм
Вага [кг]:
1,07 кг
Внутрішній діаметр:
31 мм
Висота [мм]:
26,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
73,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.105 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 26.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 73,5 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 31 мм |
| Оригінальний номер | 1371070 |
| Розміри | ø31xø73,5x26,5 |
- Ціна: 208 ₴

