
Сайлентблок 20x74,5x62 кабіни DAF CF75,85 \1366868 \ 050.104
- Готово до відправки
- Код: 050.104
687 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 20x74,5x62 кабіни DAF CF75,85 \1366868 \ 050.104
| DAF 1366868 |
| DAF 1425160 |
| AUGER 53385 |
| DAF 1366868 |
| DAF 1425160 |
| DAF 1425 160 |
| DT 5.65068 |
| FEBI BILSTEIN 44605 |
| S-TR STR-120830 |
| STELLOX 87-08551-SX |
Вага [кг]:
0.91 кг
Вага [кг]:
0,91 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.104 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 74.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальний номер | 1366868 |
| Розміри | ø20xø74,5x62 |
- Ціна: 687 ₴

