
Сайлентблок 20x90x70 кабіни DAF XF95,105 \1314545 \ 050.029
- Готово до відправки
- Код: 050.029
989 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 20x90x70 кабины DAF XF95,105 \1314545 \ 050.029
| DAF 1314545 |
| DT 565067 |
| AUGER 51884 |
| BERGKRAFT BK2899121SP |
| BERGKRAFT BK2900221SP |
| BERGKRAFT BK2936521SP |
| DAF 1314545 |
| DAF 1314 545 |
| DAF 1 314 545 |
| DAF 1 314 545 |
| DAF 1314 545 |
| DT 5.65067 |
| FEBI BILSTEIN 19192 |
| LEMFORDER 27227 01 |
| PE AUTOMOTIVE 100.043-00A |
| S-TR STR-120813 |
| SEM LASTIK 8001 |
| STELLOX 87-08509-SX |
Высота [мм]:
70 мм
Вес [кг]:
1.8 кг
Внутренний диаметр:
20 мм
Наружный диаметр [мм]:
90 мм
Вес [кг]:
1,8 кг
Внутренний диаметр:
20 мм
Высота [мм]:
70 мм
Наружный диаметр [мм]:
90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.029 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 70 мм |
| Оригінальний номер | 1314545 |
| Розміри | ø20xø90x70 |
- Ціна: 989 ₴

