
Ремкомплект кріплення кабіни, повний (d16xd60x80) OLD TYPE \1377562S1 \ 040.613
- Готово до відправки
- Код: 040.613
3 801 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект крепления кабины, полный (d16xd60x80) OLD TYPE \1377562S1 \ 040.613
| SCANIA 1377562S1 |
| AUGER 55992 |
| DT 1.32574 |
| FEBI BILSTEIN 15241 |
| SCANIA 1 377 562 |
| SCANIA 1377562 S1 |
| SCANIA 1377562S1 |
| SCANIA 2129313S1 |
Высота [мм]:
80 мм
Вес [кг]:
2.14 кг
Внутренний диаметр:
16,5 мм
Наружный диаметр [мм]:
60 мм
Возврат старой детали обязателен
Вес [кг]:
2,14 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
80 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.613 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 мм |
| Висота [мм] | 80 мм |
| Оригінальний номер | 1377562S1 |
| Розмір | d16xd60x80 |
| Розміри | ø16xø60x80 |
| Основні | |
| Марка | Scania |
| Сумісність із маркою | Scania |
- Ціна: 3 801 ₴

