
Ремкомплект кабины SCANIA (d16xd60x80) \1377562S \ 040.568
- Готово до відправки
- Код: 040.568
440 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни SCANIA (d16xd60x80) \1377562S \ 040.568
| SCANIA 1377562S |
| AUGER 53365 |
| BERGKRAFT BK2931521SP |
| CASALS 7415 |
| CASALS 7423 |
| CASALS 7734 |
| FEBI BILSTEIN 15241 |
| S-TR STR-120515 |
| SCANIA 1 377 562 |
| SCANIA 1377562S |
| SCANIA 1377 562 S |
| SCANIA 1385170s |
| SEM LASTIK 8314 |
| STELLOX 87-01832-SX |
| STELLOX 87-01868-SX |
Висота [мм]:
80 мм
Вага [кг]:
0.55 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
Повернення старої деталі обов'язковий
Вага [кг]:
0,55 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
80 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.568 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Марка | Scania |
| Сумісність із маркою | Scania |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 мм |
| Висота [мм] | 80 мм |
| Оригінальний номер | 1377562S |
| Розмір | d16xd60x80 |
| Розміри | ø16xø60x80 |
- Ціна: 440 ₴

