
Підшипник кабіни M12x1,75x16x120x21 SCANIA P,G,R,T Series \1744211 \ 040.145
- Готово до відправки
- Код: 040.145
494 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кабіни M12x1,75x16x120x21 SCANIA P,G,R,T Series \1744211 \ 040.145
| SCANIA 1426202 |
| SCANIA 1744211 |
| DT 122484 |
| AUGER 53321 |
| BERGKRAFT BK2934921SP |
| BERGKRAFT BK2935321SP |
| DT 1.22484 |
| FEBI BILSTEIN 30544 |
| MEYLE 834 150 0001 |
| PE AUTOMOTIVE 120.133-00A |
| SCANIA 001426202 |
| SCANIA 001744211 |
| SCANIA 01426202 |
| SCANIA 01744211 |
| SCANIA 1426202 |
| SCANIA 1 426 202 |
| SCANIA 1 426 202 |
| SCANIA 1 426 202 |
| SCANIA 1 426 202 |
| SCANIA 1 744 211 |
| SCANIA 1744211 |
| SCANIA 1 744 211 |
| SCANIA 1 744 211 |
| SCANIA 1 744 211 |
| SEM LASTIK 8348 |
| STELLOX 87-06607-SX |
| TEMPLIN 09.070.3001.241 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 04.63.011 |
Длина [мм]:
120 мм
Вес [кг]:
1.38 кг
Размер резьбы:
M12x1,75
Высота 1 [мм]:
21 мм
Внутренний диаметр:
16 мм
Вес [кг]:
1,38 кг
Внутренний диаметр:
16 мм
Высота 1 [мм]:
21 мм
Длина [мм]:
120 мм
Размер резьбы:
M12x1,75
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.145 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Довжина | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Розмір різьби | M12x1,75 |
| Оригінальний номер | 1744211 |
| Розміри | M12x1,75/ø16x120x21 |
- Ціна: 494 ₴

