
Сайлентблок кабины 16.5x50x80 SCANIA 3,4,P,G,R,T Series \1514505 \ 040.032
- Готово до відправки
- Код: 040.032
334 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабины 16.5x50x80 SCANIA 3,4,P,G,R,T Series \1514505 \ 040.032
| SCANIA 1105972 |
| SCANIA 1514505 |
| DT 122415 |
| AUGER 51748 |
| BERGKRAFT BK2882421SP |
| CASALS 7414 |
| DT 1.22415 |
| SCANIA 1105972 |
| SCANIA 1514505 |
| SEM LASTIK 7823 |
| STELLOX 87-05615-SX |
Высота [мм]:
80 мм
Вес [кг]:
1.53 кг
Внутренний диаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
50 мм
Вага [кг]:
1,53 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
80 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
50 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.032 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 80 мм |
| Оригінальний номер | 1514505 |
| Розміри | ø16,5xø50x80 |
- Ціна: 334 ₴

