
Втулка кабіни (24х71х79) SCANIA \1372432 \ 040.015
- Готово до відправки
- Код: 040.015
299 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни (24х71х79) SCANIA \1372432 \ 040.015
| SCANIA 1372432 |
| DT 122677 |
| AUGER 51741 |
| BERGKRAFT BK2925421SP |
| CASALS 7402 |
| DT 1.22677 |
| FEBI BILSTEIN 29373 |
| SCANIA 1372432 |
| SCANIA 1 372 432 |
| SEM LASTIK 8253 |
| STELLOX 87-05614-SX |
Висота [мм]:
79 мм
Вага [кг]:
1.12 кг
Внутрішній діаметр:
24 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
66 мм
Вага [кг]:
1,12 кг
Внутрішній діаметр:
24 мм
Висота [мм]:
79 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
66 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.015 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Висота | 79 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 24 мм |
| Висота [мм] | 79 мм |
| Оригінальний номер | 1372432 |
| Розміри | ø24xø66x79 |
- Ціна: 299 ₴

