
Шайба VOLVO маточини стопорная (d94,5xd130x8) \21806589 \ 030.330
- Готово до відправки
- Код: 030.330
370 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайба VOLVO маточини стопорная (d94,5xd130x8) \21806589 \ 030.330
| VOLVO 1077934 |
| RENAULT TRUCKS 7401077934 |
| AUGER 56360 |
| BERGKRAFT BK8401121 |
| STELLOX 89-01049-SX |
| VOLVO 1077934 |
| VOLVO 21806589 |
Вага [кг]:
2.15 кг
Внутрішній діаметр:
94,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
130 мм
Вага [кг]:
2,15 кг
Внутрішній діаметр:
94,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
130 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 030.330 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Внутрішній діаметр | 94.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 130 мм |
| Оригінальний номер | 21806589 |
| Розміри | ø94,5xø130x8 |
- Ціна: 370 ₴

