
Сайлентблок кабіни 16x90x70 VOLVO FH12 \20390840 \ 030.165
- Готово до відправки
- Код: 030.165
897 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабины 16x90x70 VOLVO FH12 \20390840 \ 030.165
| VOLVO 20390840 |
| DT 270301 |
| AUGER 51700 |
| BERGKRAFT BK2928321SP |
| CASALS 7707 |
| DT 2.70301 |
| FEBI BILSTEIN 26090 |
| MEYLE 534 089 0001 |
| SEM LASTIK 8282 |
| STELLOX 87-08506-SX |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.44.013 |
| VOLVO 1076073 |
| VOLVO 20390840 |
Высота [мм]:
70 мм
Вес [кг]:
2.77 кг
Внутренний диаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
90 мм
Вага [кг]:
2,77 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
70 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 030.165 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 70 мм |
| Оригінальний номер | 20390840 |
| Розміри | ø16xø90x70 |
- Ціна: 897 ₴

