
Втулка кабіни (30х64х49) VOLVO \1075266 \ 030.138
- Готово до відправки
- Код: 030.138
314 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни (30х64х49) VOLVO \1075266 \ 030.138
| VOLVO 1075266 |
| RENAULT TRUCKS 5010228947 |
| VOLVO 8143460 |
| DT 270071 |
| AUGER 51699 |
| BERGKRAFT BK28961021SP |
| BERGKRAFT BK2900321SP |
| DT 2.70071 |
| FEBI BILSTEIN 24509 |
| PE AUTOMOTIVE 140.058-00A |
| RENAULT TRUCKS 50 10 228 747 |
| RENAULT TRUCKS 5010228947 |
| SEM LASTIK 8002 |
| SEM LASTIK 9258 |
| STELLOX 87-08525-SX |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.44.011 |
| VOLVO 001075266 |
| VOLVO 008143460 |
| VOLVO 01075266 |
| VOLVO 08143460 |
| VOLVO 1 075 266 |
| VOLVO 1075266 |
Висота [мм]:
49 мм
Вага [кг]:
0.87 кг
Внутрішній діаметр:
30 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
68 мм
Вага [кг]:
0,87 кг
Внутрішній діаметр:
30 мм
Висота [мм]:
49 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
68 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 030.138 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 49 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 мм |
| Вага | 0.415 кг |
| Оригінальний номер | 1075266 |
| Розміри | ø30xø68x49 |
- Ціна: 314 ₴

