
Втулка 28x25,5x25x40x30 кабіни VOLVO FH12,16 \1629665 \ 030.074
- Готово до відправки
- Код: 030.074
16 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 28x25,5x25x40x30 кабіни VOLVO FH12,16 \1629665 \ 030.074
| VOLVO 1629665 |
| DT 270302 |
| AUGER 51696 |
| BERGKRAFT BK2912921SP |
| DT 2.70302 |
| FEBI BILSTEIN 27520 |
| SEM LASTIK 8128 |
| STELLOX 87-07603-SX |
| TEMPLIN 09.010.4003.880 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.30.068 |
| VOLVO 1629665 |
| VOLVO 1629 665 |
Висота [мм]:
28 мм
Вага [кг]:
0.39 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
30 мм
Вага [кг]:
0,39 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Висота [мм]:
28 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
30 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 030.074 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 28 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 30 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Висота [мм] | 28 мм |
| Оригінальний номер | 1629665 |
| Розміри | ø25xø30x28 |
- Ціна: 16 ₴

