
Ремкомплект кабіни MAN (d16,5x60x63,5x80) \85962100019S \ 020.614
- Готово до відправки
- Код: 020.614
501 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни MAN (d16,5x60x63,5x80) \85962100019S \ 020.614
| MAN 85962100019S |
| AUGER 72361 |
| DT 3.98000 |
| SEM LASTIK 9593 |
| TEMPLIN 09.010.0905.908 |
Висота [мм]:
80 мм
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
63,5 мм
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Висота [мм]:
80 мм
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
63,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.614 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 мм |
| Висота [мм] | 80 мм |
| Оригінальний номер | 85962100019S |
| Розмір | d16,5x60x63,5x80 |
| Розміри | ø16,5x60x63,5x80 |
- Ціна: 501 ₴

