
Ремкомплект кабіни MAN F90, F2000 (d30xd47x18/22) \81417006095 \ 020.591
- Готово до відправки
- Код: 020.591
1 146 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни MAN F90, F2000 (d30xd47x18/22) \81417006095 \ 020.591
| MAN 81417006095 |
| DT 398001 |
| AUGER 55644 |
| BERGKRAFT BK28779121SP |
| BERGKRAFT BK2877921SP |
| DT 3.98001 |
| FEBI BILSTEIN 16289 |
| MEYLE 12-34 058 0003 |
| PE AUTOMOTIVE 030.140-00A |
| STELLOX 87-01846-SX |
| TEMPLIN 09.010.0917.208 |
| TEMPLIN 09.010.0917.218 |
| TEMPLIN 09.010.0917.288 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 05.29.003 |
Висота [мм]:
22 мм
Вага [кг]:
0.79 кг
Висота 1 [мм]:
18 мм
Внутрішній діаметр:
30 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
47 мм
Вага [кг]:
0,79 кг
Внутрішній діаметр:
30 мм
Висота 1 [мм]:
18 мм
Висота [мм]:
22 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
47 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.591 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 мм |
| Висота [мм] | 22 мм |
| Вага | 0.08 кг |
| Оригінальний номер | 81417006095 |
| Розміри | ø30xø47x18/22 |
- Ціна: 1 146 ₴

