
Ремкомплект стабілізатора кабіни MAN (d16xd64x29) \81962100400S1 \ 020.514
- Готово до відправки
- Код: 020.514
1 840 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект стабілізатора кабіни MAN (d16xd64x29) \81962100400S1 \ 020.514
| MAN 81962100400S1 |
| AUGER 51515 |
| BERGKRAFT BK28781121SP |
| BERGKRAFT BK2878121SP |
| CASALS 6878 |
| DT 3.98351 |
| FEBI BILSTEIN 10780 |
| STELLOX 87-01806-SX |
Висота [мм]:
29 мм
Вага [кг]:
1.25 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
64 мм
Вага [кг]:
1,25 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
29 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
64 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.514 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 29 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 29 мм |
| Оригінальний номер | 81962100400S1 |
| Розміри | ø16xø64x29 |
- Ціна: 1 840 ₴

