
Втулка кабіни d22xD52.5x42 MAN TGA TGL TGX \85960200004 \ 020.216
- Готово до відправки
- Код: 020.216
129 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабины d22xD52.5x42 MAN TGA TGL TGX \85960200004 \ 020.216
| MAN 85960200004 |
| DT 383504 |
| AUGER 54434 |
| BERGKRAFT BK9001021 |
| DT 3.83504 |
| FEBI BILSTEIN 35470 |
| MEYLE 12-34 210 0405 |
| PE AUTOMOTIVE 030.123-00A |
| SEM LASTIK 9248 |
| STELLOX 87-07623-SX |
Высота [мм]:
42 мм
Вес [кг]:
0.7 кг
Внутренний диаметр:
22 мм
Наружный диаметр [мм]:
52,5 мм
Вага [кг]:
0,7 кг
Внутрішній діаметр:
22 мм
Висота [мм]:
42 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
52,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.216 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 52.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 22 мм |
| Оригінальний номер | 85960200004 |
| Розміри | ø22xø52,5x42 |
- Ціна: 129 ₴

