
Сайлентблок 22,5x95 кабіни MAN L,M2000 \85962100012 \ 020.050
- Готово до відправки
- Код: 020.050
690 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 22,5x95 кабины MAN L,M2000 \85962100012 \ 020.050
| MAN 81962100012 |
| MAN 85962100007 |
| MAN 85962100012 |
| DT 383550 |
| AUGER 51501 |
| BERGKRAFT BK28651021SP |
| CASALS 7367 |
| DT 3.83550 |
| FEBI BILSTEIN 35150 |
| PE AUTOMOTIVE 030.136-00A |
| SEM LASTIK 7659 |
| STELLOX 87-08519-SX |
Высота [мм]:
95 мм
Вес [кг]:
1.14 кг
Внутренний диаметр:
22,5 мм
Вага [кг]:
1,14 кг
Внутрішній діаметр:
22,5 мм
Висота [мм]:
95 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.050 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 92.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 22,5 мм |
| Висота [мм] | 95 мм |
| Оригінальний номер | 85962100012 |
| Розміри | ø22,5/95 |
- Ціна: 690 ₴

