
Сайлентблок 14x30x38x48 кабіни MAN F,L2000,F90 \81962100462 \ 020.033
- Готово до відправки
- Код: 020.033
126 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 14x30x38x48 кабіни MAN F,L2000,F90 \81962100462 \ 020.033
| MAN 81962100369 |
| MAN 81962100462 |
| DT 383500 |
| AUGER 51503 |
| BERGKRAFT BK2859121SP |
| CASALS 7353 |
| DT 3.83500 |
| FEBI BILSTEIN 11553 |
| MEYLE 12-34 210 0403 |
| PE AUTOMOTIVE 030.132-00A |
| SEM LASTIK 7590 |
| STELLOX 87-05601-SX |
| TEMPLIN 09.010.0990.380 |
Висота [мм]:
48 мм
Вага [кг]:
1.13 кг
Внутрішній діаметр:
14 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
30 мм
Вага [кг]:
1,13 кг
Внутрішній діаметр:
14 мм
Висота [мм]:
48 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
30 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.033 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 30 мм |
| Висота [мм] | 48 мм |
| Оригінальний номер | 81962100462 |
| Розміри | ø14xø30x48 |
- Ціна: 126 ₴

