
Втулка 16.5x70.5x68 кабіни MAN \81962100437 \ 020.028
- Готово до відправки
- Код: 020.028
565 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 16.5x70.5x68 кабіни MAN \81962100437 \ 020.028
| MAN 81962100424 |
| MAN 81962100437 |
| DT 383506 |
| AUGER 51507 |
| BERGKRAFT BK2857121SP |
| CASALS 7349 |
| CASALS 7713 |
| DT 3.83506 |
| FEBI BILSTEIN 09459 |
| MEYLE 12-34 210 0437 |
| PE AUTOMOTIVE 030.502-00A |
| ROTA 2133487 |
| SEM LASTIK 7570 |
| STELLOX 87-05604-SX |
| TEMPLIN 09.010.0990.250 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 05.29.001 |
Висота [мм]:
68 мм
Вага [кг]:
1.11 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70,5 мм
Вага [кг]:
1,11 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Висота [мм]:
68 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.028 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 70.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68 мм |
| Оригінальний номер | 81962100437 |
| Розміри | ø16,5xø70,5x68 |
- Ціна: 565 ₴

