
Сальник 62x48x5,7 втулки кабіни DAF 65,75,85 CF,XF95,105 \1271753 \ 013.005
- Готово до відправки
- Код: 013.005
30 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник 62x48x5,7 втулки кабины DAF 65,75,85CF,XF95,105 \1271753 \ 013.005
| AUGER 53072 |
| BERGKRAFT BK2899221SP |
| BERGKRAFT BK2930321SP |
| CORTECO 434842 |
| DAF 0075761 |
| DAF 0 075 761 |
| DAF 0374826 |
| DAF 0 374 826 |
| DAF 075761 |
| DAF 1271385 |
| DAF 1271753 |
| DAF 1399 159 |
| DAF 1 399 159 |
| DAF 241496 |
| DAF 374826 |
| DT 5.65050 |
| FEBI BILSTEIN 19138 |
| PE AUTOMOTIVE 100.021-00A |
| SEM LASTIK 8302 |
| STELLOX 81-01005-SX |
Висота [мм]:
5,7 мм
Вага [кг]:
0.22 кг
Внутрішній діаметр:
48,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
62 мм
Вага [кг]:
0,22 кг
Внутрішній діаметр:
48,5 мм
Висота [мм]:
5,7 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
62 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 013.005 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 5.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 48.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 мм |
| Оригінальний номер | 1271753 |
| Розміри | ø48,5xø62x5,7 |
- Ціна: 30 ₴

