
Пневморесора зі склянкою в зборі (сталь) SAF 4810K05, 4810NP05, 2918V, INTRAAX 2 шпильки-повітря (d330x340) 3229002700 / SAF/ SP
- Немає в наявності
- Код: SP 554810-K05-30
2 563 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| 4MAX | 5002030047P |
| AIR FREN | 20.4810.5CM |
| AIRTECH | 32918K |
| AUGER | AU344810K05 |
| CASALS | B1067 |
| CASALS | B1071 |
| CASALS | B1074 |
| CASALS | B1149 |
| CASALS | B1150 |
| CASALS | B1151 |
| CASALS | B2455 |
| CASALS | B2497 |
| CASALS | B2597 |
| CONTI P | 4810NP0561162 |
| CONTITECH | 4810NP05 |
| DT | 10.36007 |
| DT SPARE PARTS | 10.36007 |
| FEBI BILSTEIN | 39910 |
| JURATEK | RML75921C5 |
| KAISER | MLF8025 |
| MAGNUM TECHNOLOGY | 5002-03-0047P |
| MERITOR | MLF7025 |
| MERITOR | MLF8025 |
| MERITOR | MSK20008 |
| MONTCADA | 0163675 |
| MONTCADA | 0163970 |
| MONTCADA | 0293970 |
| PE AUTOMOTIVE | 084.220-11A |
| PE AUTOMOTIVE | 084.220-41A |
| PE AUTOMOTIVE | 084.220-51A |
| PE AUTOMOTIVE | 084.220-71 |
| PE AUTOMOTIVE | 084.220-71A |
| PHOENIX | 1D28A10 |
| ROCKWELL | MLF7025 |
| SAF | 3.229.0027.00 |
| SAF | 3.229.2127.00 |
| SAF | 3.229.2227.00 |
| SAF | 3 229 2427 00 |
| SAMPA | FT554810K05 |
| SAMPA | W01M586338 |
| SEM LASTIK | 72.4810.C05 |
| STELLOX | 90-29181-SX |
| ST-TEMPLIN | 04.010.6200.830 |
| ST-TEMPLIN | 04.020.6001.350 |
| ST-TEMPLIN | 04.060.6206.830 |
| TEMPLIN | 04.060.6206.830 |
| VEYANCE | 1R14730 |
| WABCO | 951 814 730 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | SP 554810-K05 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 328 мм |
| Виробник | SAF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | SAUER ACHSEN |
| Оригінальний номер | 3229002700 |
| Розміри | ø330x340 |
| Сумісність із маркою | SAUER ACHSEN |
- Ціна: 2 563 ₴

