Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| 3F QUALITY | 1559 |
| AJUSA | 10010000 |
| ALCO FILTER | MS-6219 |
| BERGKRAFT | BK7400991 |
| BOSCH | 1 987 432 152 |
| BOSS FILTERS | BS02-007 |
| CORTECO | 21653022 |
| DAF | 1322255 |
| DAF | 1658991 |
| DENCKERMANN | M110446 |
| DONALDSON | P788881 |
| DT | 5.62011 |
| FEBI BILSTEIN | 17420 |
| FI.BA | CF-56 |
| FIL FILTER | HC 7131 |
| FILTRON | K1091 |
| FISPA | 152 |
| FLEETGUARD | AF25840 |
| HENGST FILTER | E944LI |
| HOFFER | 17200 |
| KAGER | 09-0132 |
| KLAXCAR FRANCE | FC043z |
| KNECHT | LA 50/1 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014546 |
| LRT | K951 |
| MAGNETI MARELLI | 154764175700 |
| MAGNETI MARELLI | 350203062740 |
| MAHLE ORIGINAL | LA 50/1 |
| MANN-FILTER | CU 3132 |
| MEAT & DORIA | 17200 |
| MECAFILTER | ELR7504 |
| MEYLE | 14-12 319 0001 |
| MFILTER | K 951 |
| OM | 1322255 |
| PE AUTOMOTIVE | 100.100-00A |
| ROVER | 1322255 |
| ROVER | 1658991 |
| SAMPA | 52500009 |
| SIDAT | 152 |
| SIVENTO | P912 |
| SOFIMA | S 3062 C |
| SOGEFIPRO | PC8120 |
| UFI | 53.062.00 |
| UNICO FILTER | AC 3220 |
| UNIFLUX FILTERS | XC299 |
| UNIFLUX FILTERS | XCK299 |
| VALEO | 716006 |
| VOLVO | 1658991 |
| WEBASTO | 82D0325133A |
| WEBASTO | 82D0325136A |
| WEBASTO | 82D0325137A |
| WILMINK GROUP | WG1019274 |
| WILMINK GROUP | WG1215461 |
| WIX FILTERS | 93212E |
| ZAFFO | Z020 |
| ZAFFO | ZF020 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 051.173 |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальний номер | 1322255 |
| Розміри | 235x323x25 |
- Ціна: 333 ₴


