
Гумова втулка кабіни DAF ø11xø41,5x38 \ 1403089 \ 050.109
- Готово до відправки
- Код: 050.109
141 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AUGER | 53390 |
| CASALS | 80388 |
| DAF | 1403089 |
| DSS | 590070 |
| FEBI BILSTEIN | 102469 |
| NRF | 53390 |
| PE AUTOMOTIVE | 10005400A |
| SEM LASTIK | 13597 |
| STELLOX | 8708554SX |
| S-TR | STR120877 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.109 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 43.5 мм |
- Ціна: 141 ₴

