Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AUGER | 51576 |
| BERGKRAFT | BK2959521SP |
| BIRTH | 51576 |
| CASALS | 6711 |
| DT | 262115 |
| FEBI BILSTEIN | 11920 |
| LEMFORDER | 11920 |
| PE AUTOMOTIVE | 14303000 |
| PE AUTOMOTIVE | 14303000A |
| SEM LASTIK | 8594 |
| SIDEM | 68168 |
| STELLOX | 8412661SX |
| VOLVO | 1580009 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 030.021 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 66.5 мм |
- Ціна: 214 ₴


