
Пневморесора/подушка з металічною склянкою BPW ø340x490 \ 0542941690 \ SP 55942-K-30
- Немає в наявності
- Код: TT9045A01
3 769 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AIR FREN | 20942CM |
| AIRTECH | 394201K |
| AIRTECH | 3942K |
| AUGER | AU34942K |
| BPW | 0542941690 |
| BPW | 0542941711 |
| CASALS | B1025 |
| CASALS | B1046 |
| CASALS | B1047 |
| CASALS | B1061 |
| CASALS | B1064 |
| CASALS | B1126 |
| CASALS | B2480 |
| CASALS | B2483 |
| CASALS | B2484 |
| DT | 1016011 |
| DT SPARE PARTS | 1016011 |
| FEBI BILSTEIN | 39986 |
| JURATEK | RML7053C |
| KAISER | MLF8107 |
| MERITOR | MLF7107 |
| MERITOR | MLF8107 |
| MERITOR | MSK20022 |
| MONTCADA | 0163150 |
| MONTCADA | 0293150 |
| PE AUTOMOTIVE | 04579510A |
| PE AUTOMOTIVE | 08408412 |
| PE AUTOMOTIVE | 08408412A |
| PE AUTOMOTIVE | 08408422A |
| PE AUTOMOTIVE | 08408472 |
| PE AUTOMOTIVE | 08408472A |
| ROCKWELL | MLF7107 |
| SAMPA | 1T66D135 |
| SAMPA | FT55942K |
| SAMPA | W01M588584 |
| SEM LASTIK | 72942C1 |
| STELLOX | 9009420SX |
| STELLOX | 9009423SX |
| ST-TEMPLIN | 040606106130 |
| TEMPLIN | 040706100130 |
| VEYANCE | 1R14781 |
| WABCO | 9518147810 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | SP 55942-K-30 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
- Ціна: 3 769 ₴

