влевовправо

Пневморесора/подушка з металічною склянкою BPW ø275x355 \ 0542942411 \ FT 34940-K
- Немає в наявності
- Код: FT 34940-K
3 014 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AIR FREN | 20940CM |
| AIRTECH | 3940K |
| AUGER | AU34940K |
| BPW | 0542940931 |
| BPW | 0542942411 |
| CASALS | B1025 |
| CASALS | B1046 |
| CASALS | B1047 |
| CASALS | B1058 |
| CASALS | B1059 |
| CASALS | B1060 |
| CASALS | B1061 |
| CASALS | B1126 |
| CASALS | B2480 |
| CASALS | B2483 |
| CASALS | B2484 |
| CASALS | B2486 |
| DT | 1016013 |
| DT | 1016014 |
| DT SPARE PARTS | 1016013 |
| KAISER | MLF8042 |
| KAISER | MLF8045 |
| KAISER | MLF8177 |
| MERITOR | MLF7042 |
| MERITOR | MLF8042 |
| MERITOR | MLF9016 |
| MERITOR | MSK20022 |
| MONTCADA | 0162090 |
| MONTCADA | 0163080 |
| MONTCADA | 0163410 |
| MONTCADA | 0163420 |
| MONTCADA | 0293420 |
| OE | 0542942411 |
| PE AUTOMOTIVE | 08408213A |
| PE AUTOMOTIVE | 08408223A |
| PE AUTOMOTIVE | 08408243A |
| PE AUTOMOTIVE | 08408273 |
| PE AUTOMOTIVE | 08408273A |
| ROCKWELL | MLF7042 |
| SAMPA | FT55940K |
| SAMPA | W01M588609 |
| STELLOX | 9009401SX |
| STELLOX | 9009402SX |
| TEMPLIN | 040606106380 |
| TEMPLIN | 040706101380 |
| TRUCKTECHNIC | TT2309042 |
| VEYANCE | 1R11763 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | FT 34940-K |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
- Ціна: 3 014 ₴


