
Пневморесора/подушка з металічною склянкою Mercedes 9423203921 SP 554737-K22
- Немає в наявності
- Код: SP 554737-K22
3 300 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AIR FREN | 2047372CM |
| AIRTECH | 3473702K |
| AIRTECH | 3473722K |
| AIRTECH | 34737K02 |
| AUGER | AU344737K02 |
| AUGER | AU344737K22 |
| CASALS | B2460 |
| CONTITECH | 4737NP02 |
| CONTITECH | 4737NP22 |
| DAIMLER | A9463200521 |
| DT | 480998 |
| DT | 481000 |
| DT SPARE PARTS | 480998 |
| DUNLOP | D13T05 |
| FEBI BILSTEIN | 37900 |
| MAGNUM TECHNOLOGY | 5002030143P |
| MERCEDES-BENZ | 9423203921 |
| MERCEDES-BENZ | 9463200521 |
| MERCEDES-BENZ | A9423203921 |
| MERCEDES-BENZ | A9463200521 |
| MERITOR | MLF8166 |
| MONTCADA | 0163680 |
| PE AUTOMOTIVE | 08411012A |
| PE AUTOMOTIVE | 08411014A |
| SAMPA | FT554737K22 |
| SAMPA | SP554718K |
| SEM LASTIK | 724737C02 |
| SEM LASTIK | 724737C22 |
| STELLOX | 8400121SX |
| ST-TEMPLIN | 040106100021 |
| VEYANCE | 9524 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | SP 554737-K22 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Виробник | Mercedes-Benz |
- Ціна: 3 300 ₴

