влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AIR FREN | 2040282CM |
| AIRTECH | 30283K |
| AUGER | AU349283K |
| CASALS | B2598 |
| DAIMLER | 9463281501 |
| DT | 481036 |
| DT SPARE PARTS | 481036 |
| FEBI BILSTEIN | 39542 |
| MAGNUM TECHNOLOGY | 5002030195P |
| MERCEDES | A9463281501 |
| MERCEDES-BENZ | 9463281501 |
| MERCEDES-BENZ | A9463281501 |
| MONTCADA | 0163355 |
| MONTCADA | 0163490 |
| MONTCADA | 0183530 |
| MONTCADA | 0293355 |
| MONTCADA | 0293490 |
| PE AUTOMOTIVE | 08428721A |
| PE AUTOMOTIVE | 08428741A |
| PE AUTOMOTIVE | 08428771A |
| PHOENIX | 1DK28F4 |
| RENAULT TRUCKS | 5006172377 |
| SAMPA | FT559283K |
| SCHMITZ CARGOBULL | 017924 |
| SCHMITZ CARGOBULL | FAG0410087 |
| SCHMITZ CARGOBULL | S015323 |
| SEM LASTIK | 724823C |
| STELLOX | 9092831SX |
| ST-TEMPLIN | 040206001390 |
| ST-TEMPLIN | 040306102390 |
| ST-TEMPLIN | 040606006390 |
| TEMPLIN | 040206001390 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 9030012 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | FT 349283-K |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
- Ціна: 3 229 ₴


