Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| 4MAX | 5002030017P |
| 4MAX | 5002030108P |
| 4MAX | 5002030110P |
| AIRTECH | 3881P |
| AUGER | AU34881 |
| BPW | 0542940010 |
| BUGIAD | 0542940010 |
| CASALS | B1046 |
| CASALS | B1047 |
| CASALS | B2480 |
| CASALS | B2484 |
| CONTI P | 881MB50244 |
| CONTITECH | 881MB |
| DAF | 1518202 |
| DT | 1016004 |
| DT SPARE PARTS | 1016004 |
| DUNLOP | D14U36 |
| FAE | 15017 |
| FEBI BILSTEIN | 20881 |
| FONOS | 20881 |
| JURATEK | RML7992CP |
| KAISER | MLF8066 |
| MAGNUM TECHNOLOGY | 5002030017P |
| MAGNUM TECHNOLOGY | 5002030108P |
| MAGNUM TECHNOLOGY | 5002030109P |
| MAPCO | 153132 |
| MERITOR | MLF7066 |
| MERITOR | MLF8066 |
| MONTCADA | 0163020 |
| MONTCADA | 0163300 |
| MONTCADA | 0183020 |
| MONTCADA | 0293300 |
| OE | 0542940010 |
| PE AUTOMOTIVE | 08405911A |
| PE AUTOMOTIVE | 08405921A |
| PE AUTOMOTIVE | 08405931A |
| PE AUTOMOTIVE | 08405941 |
| PE AUTOMOTIVE | 08405941A |
| PE AUTOMOTIVE | 08405951A |
| PE AUTOMOTIVE | 08405971A |
| PHOENIX | 1DK32 |
| ROCKWELL | MLF7066 |
| SAMPA | FT55881 |
| SAMPA | W01M588978 |
| SIDAT | 15208 |
| SIEGEL AUTOMOTIVE | SA9E0012 |
| ST-TEMPLIN | 040106000470 |
| ST-TEMPLIN | 040206001840 |
| ST-TEMPLIN | 040606006470 |
| ST-TEMPLIN | 042306008050 |
| TEMPLIN | 040206001840 |
| TEMPLIN | 040606006470 |
| TEMPLIN | 042306008050 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 9030002 |
| VEYANCE | 1R14708 |
| WABCO | 9518147080 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | FT 34881 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
- Ціна: 2 166 ₴


