Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Информация о продукте
SAUER ACHSEN03307304301S1
SAUER ACHSEN3307304300S1
SAUER ACHSEN03307304302S1
SAUER ACHSEN3307304301S1
SAUER ACHSEN1307304310S
SAUER ACHSEN3307304302S1
SAUER ACHSEN03307304300S1
SAUER ACHSEN01307304310S
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 075.166/1-F |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 88 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Кількість отворів для болтів | 10 |
| Висота | 149 мм |
| Зовнішній діаметр | 384.5 мм |
| Внутрішній діаметр під вал | 88 мм |
- Ціна: 20 772 ₴


