
Гумова втулка кабіні Renault \ 7421886056 \ 078.337
- Готово до відправки
- Код: 078.337
1 448 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гумова втулка кабіні Renault \ 7421886056 \ 078.337
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 078.337 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 89.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 100.3 мм |
- Ціна: 1 448 ₴

