Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступиця колеса Volvo, Renault \ 21328181 \ 033.011/2-F
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 033.011/2-F |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 94 мм |
| Висота | 156 мм |
| Зовнішній діаметр | 386.2 мм |
| Внутрішній діаметр під вал | 94 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Renault |
- Ціна: 28 270 ₴


