влевовправо

Пневмобаллон Renault Magnum до 2000р, IVECO Eurostar/Stralis на лінивець = 41022620/ SP 5536323/ 41022620
- Немає в наявності
- Код: SP 5536323
1 616 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| AIRTECH 336323 CF GOMMA 203833 DT 613031 IVECO 41022620 PE AUTOMOTIVE 08420030A |
| AIR-FREN | 20.876.G |
| AIRTECH | 336323 |
| AIRTECH | 3876 |
| AUGER | A 3436323 |
| CASALS | B1189 |
| CASALS | B2315 |
| DAYCO | V1E25A |
| DT | 6.13031 |
| FEBI BILSTEIN | 35891 |
| FRECCIA | 3876 |
| IVECO | 4102 2620 |
| IVECO | 500055042 |
| KAGER | 26-0122 |
| KAISER | MLF8199 |
| MERITOR | MLF8199 |
| PE AUTOMOTIVE | 08420030A |
| SAMPA | SP5536323 |
| TEMPLIN | 04.040.6003.160 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | SP 5536323 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 150.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Виробник | Magnum |
- Ціна: 1 616 ₴


