
Ремкомплект кабіни IVECO (d22,5xd38x29,5) \1907808S \ 060.516
- Готово до відправки
- Код: 060.516
399 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни IVECO (d22,5xd38x29,5) \1907808S \ 060.516
| 060516 |
| Repair Kit, cab driver suspension |
| BERGKRAFT BK8507808 |
| BERGKRAFT BK8507809 |
| FEBI BILSTEIN 46363 |
| 060516 |
| Repair Kit, cab driver suspension |
| AUGER 1999 |
| AUGER 2003 |
| AUGER 52003 |
| BERGKRAFT BK8507809 |
| DT 7.96050 |
| FEBI BILSTEIN 46363 |
| IMEX IMX 0051907808 |
| IVECO 0190 7808 |
| IVECO 190 7808 |
| LEMA 251900 |
| MECAFILTER 243 |
| MONROE 52003 |
| SAMPA 060039 |
| SAMPA 060516 |
| SAMPA 60039 |
| SAMPA 60516 |
| SEM LASTIK 9069 |
| SEM LASTIK 9159 |
| STELLOX 87-08553-SX |
Висота [мм]:
29,5 мм
Вага [кг]:
1.93 кг
Внутрішній діаметр:
22,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
38 мм
Вага [кг]:
1,93 кг
Внутрішній діаметр:
22,5 мм
Висота [мм]:
29,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
38 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 060.516 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 22,5 мм |
| Висота [мм] | 29,5 мм |
| Вага | 0.408 кг |
| Оригінальний номер | 1907808S |
| Марка | Iveco |
| Розміри | Ø22,5xØ38x29,5 |
- Ціна: 399 ₴

