
Втулка кабіни передня (25х100х123) Mercedes \9403171012 \ 011.224
- Готово до відправки
- Код: 011.224
1 395 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни передня (25х100х123) Mercedes \9403171012 \ 011.224
| 011224 |
| Hinge, cab driver |
| DT 480400 Mercedes-BENZ 9403171012 Mercedes-BENZ A9403171012 |
| AUGER 53235 |
| BEGEL GERMANY BG31006 |
| BERGKRAFT BK2881721SP |
| CORTECO 21653037 |
| DT 4.80400 |
| FEBI BILSTEIN 21778 |
| Mercedes-BENZ 940 317 10 12 |
| MEYLE 034 089 0017 |
| PE AUTOMOTIVE 013.330-00A |
| SEM LASTIK 7816 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.29.005 |
| 011224 |
| Hinge, cab driver |
| DT 480400 Mercedes-BENZ 9403171012 Mercedes-BENZ A9403171012 |
| BEGEL GERMANY BG31006 |
| BERGKRAFT BK2881721SP |
| CORTECO 21653037 |
| DT 4.80400 |
| FEBI BILSTEIN 21778 |
| Mercedes-BENZ 940 317 10 12 |
| MEYLE 034 089 0017 |
| PE AUTOMOTIVE 013.330-00A |
| SAMPA 011224 |
| SEM LASTIK 7816 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.29.005 |
Сторона установки:
передня вісь, двосторонньо
Висота [мм]:
123,5 мм
Вага [кг]:
1.66 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
100 мм
Вага [кг]:
1,66 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Висота [мм]:
123,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
100 мм
Сторона установки:
передня вісь, двосторонньо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 011.224 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Місце встановлення | Передня |
| Висота | 123.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Оригінальний номер | 9403171012 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | Ø25xØ100x123,5 |
- Ціна: 1 395 ₴

