
Подшипник кабины SCANIA M12/16x81x21 \1504160S \ 040.567
- Готово до відправки
- Код: 040.567
468 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник кабины SCANIA M12/16x81x21 \1504160S \ 040.567
| 1504160S | SCANIA |
Длина [мм]:
81 мм
Высота [мм]:
17,7 мм
Вес [кг]:
1.01 кг
Размер резьбы:
M12x1,75
Высота 1 [мм]:
21 мм
Внутренний диаметр:
16 мм
Наружный диаметр [мм]:
54 мм
Вес [кг]:
1,01 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота 1 [мм]:
21 мм
Висота [мм]:
17,7 мм
Довжина [мм]:
81 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
54 мм
Розмір різьби:
M12x1,75
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 040.567 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 54 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 17,7 мм |
| Розмір різьби | M12x1,75 |
| Довжина [мм] | 81 мм |
| Оригінальний номер | 1504160S |
| Розмір | M12x1,75/d16x81x21 |
| Марка | Scania |
| Розміри | M12x1,75/ø16x81x21 |
- Ціна: 468 ₴

