
Сайлентблок 121,5x25x10 кабіни Mercedes Actros,Atego \9423172012 \ 011.223
- Готово до відправки
- Код: 011.223
1 683 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 121,5x25x10 кабіни Mercedes Actros,Atego \9423172012 \ 011.223
| 9423172012 | Mercedes |
Висота [мм]:
123,5 мм
Вага [кг]:
1.64 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
100 мм
Вага [кг]:
1,64 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Висота [мм]:
123,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
100 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 011.223 |
| Висота | 123.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Оригінальний номер | 9423172012 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø25xø100x123,5 |
- Ціна: 1 683 ₴

