
Сайлентблок 47x40x73x95,5 кабіни Mercedes Actros, Axor \9303170012 \ 011.260
- Готово до відправки
- Код: 011.260
674 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 47x40x73x95,5 кабины Mercedes Actros, Axor \9303170012 \ 011.260
| 9303170012 | Mercedes |
| 9423171812 | Mercedes |
Высота [мм]:
47 мм
Вес [кг]:
2.76 кг
Внутренний диаметр:
40 мм
Наружный диаметр [мм]:
75 мм
Наружный диаметр 1 [мм]:
95 мм
Вес [кг]:
2,76 кг
Внутренний диаметр:
40 мм
Высота [мм]:
47 мм
Наружный диаметр 1 [мм]:
95 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
75 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 011.260 |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр внутрішній | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Оригінальний номер | 9303170012 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø40x47 |
- Ціна: 674 ₴

