
Ремкомплект кабіни MAN F2000 (d16,5xd70,5x68) \81962100407S \ 020.506
- Готово до відправки
- Код: 020.506
2 586 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни MAN F2000 (d16,5xd70,5x68) \81962100407S \ 020.506
030.130-00A PE52631 AUGER09.010.0917.288 TEMPLIN09.010.0917.208 TEMPLIN
030.130-00A PE52631 AUGER09.010.0917.288 TEMPLIN09.010.0917.208 TEMPLIN
| 81962100407S | MAN |
Висота [мм]:
68 мм
Вага [кг]:
2.67 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70,5 мм
Вага [кг]:
1,8 кг
Внутрішній діаметр:
18 мм
Довжина [мм]:
68 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70,3 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,5 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 мм |
| Висота [мм] | 68 мм |
| Оригінальний номер | 81962100407S |
| Розмір | d16,5xd70,5x68 |
| Марка | MAN |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Розміри | ø16,5xø70,5x68 |
- Ціна: 2 586 ₴

