
Втулка 40x46,5x31,5 кабіни Mercedes Actros \9423100049 \ 011.252
- Готово до відправки
- Код: 011.252
282 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 40x46,5x31,5 кабіни Mercedes Actros \9423100049 \ 011.252
| 07614 FEBI | 6179880111 | Mercedes |
Висота [мм]:
31,5 мм
Вага [кг]:
0.57 кг
Внутрішній діаметр:
40 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
46,5 мм
Вага [кг]:
0,57 кг
Внутрішній діаметр:
40 мм
Висота [мм]:
31,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
46,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 011.252 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 31.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 46.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Висота [мм] | 31,5 мм |
| Оригінальний номер | 9423100049 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø40xø46,5x31,5 |
- Ціна: 282 ₴

