
Сайлентблок кабины 65x64 Mercedes \9423172212 \ 011.177
- Готово до відправки
- Код: 011.177
786 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабіни 65x64 Mercedes \9423172212 \ 011.177
05034 / 28133 Febi
| 3.67021 / 7.11303 D. T | 2521481 | IVECO | ||
| 81432710081 | MAN | ||||
| 3963230050 | Mercedes |
Висота [мм]:
64 мм
Вага [кг]:
1.33 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
65 мм
Вага [кг]:
1,33 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
64 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
65 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 011.177 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальний номер | 9423172212 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø16xø65x64 |
- Ціна: 786 ₴

