
Втулка 30x55x25,3 кабіни DAF XF95,105 \1694967 \ 050.159
- Готово до відправки
- Код: 050.159
273 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 30x55x25,3 кабины DAF XF95,105 \1694967 \ 050.159
| 100.055-00A PE | 11968 SEM | 5.65071 D.T | 1694967 | DAF |
Высота [мм]:
25 мм
Вес [кг]:
0.93 кг
Внутренний диаметр:
30 мм
Наружный диаметр [мм]:
55 мм
Вес [кг]:
0,93 кг
Внутренний диаметр:
30 мм
Высота [мм]:
25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
55 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Код запчастини | 050.159 |
| Висота | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 мм |
| Висота [мм] | 25 мм |
| Оригінальний номер | 1694967 |
| Розміри | ø30xø55x25,3 |
- Ціна: 273 ₴

