
Сальник 62x48x5,7 втулки кабіни DAF 65,75,85 CF,XF95,105 \1399159 \ 050.141
- Готово до відправки
- Код: 050.141
58 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник 62x48x5,7 втулки кабіни DAF 65,75,85 CF,XF95,105 \1399159 \ 050.141
| 0299812 | DAF |
Висота [мм]:
5,25 мм
Вага [кг]:
0.23 кг
Внутрішній діаметр:
47,7 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
Вага [кг]:
0,23 кг
Внутрішній діаметр:
47,7 мм
Висота [мм]:
5,25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Код запчастини | 050.141 |
| Висота | 4.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 мм |
| Оригінальний номер | 1399159 |
| Розміри | ø47,7xø70x5,25 |
- Ціна: 58 ₴

