
Сайлентблок кабіни 21x63,5x21 SCANIA 4 SERIES \1894408 \ 040.010
- Готово до відправки
- Код: 040.010
67 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабины 21x63,5x21 SCANIA 4 SERIES \1894408 \ 040.010
| 8250 SEM |
| 1.22455 D.T | 1894408 | SCANIA | ||
| 1481245 | SCANIA | |||||
| 1343134 | SCANIA |
Высота [мм]:
21 мм
Вес [кг]:
0.35 кг
Внутренний диаметр:
21 мм
Наружный диаметр [мм]:
63,5 мм
Вес [кг]:
0,35 кг
Внутренний диаметр:
21 мм
Висота [мм]:
21 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
63,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 21 мм |
| Діаметр внутрішній | 21 мм |
| Діаметр зовнішній | 63.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 63,5 мм |
| Оригінальний номер | 1894408 |
| Розміри | ø21xø63,5x21 |
- Ціна: 67 ₴

