
Втулка стабілізатора кабіни MAN 30x47x22 \06369500210 \ 111.070
- Готово до відправки
- Код: 111.070
255 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабілізатора кабіни MAN 30x47x22 \06369500210 \ 111.070
DT 383541
MAN 06369500210
DT 383541
MAN 06369500210
| DT 3.83541 |
| MAN 06.36950.0210 |
| MAN 06.36950.0210 |
| MAN 06369500210 |
| MAN 06.36950.0210 |
| PE AUTOMOTIVE 030.149-00A |
Висота [мм]:
22 мм
Вага [кг]:
1.53 кг
Висота 1 [мм]:
18 мм
Внутрішній діаметр:
30 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
47 мм
Вага [кг]:
1,53 кг
Внутрішній діаметр:
30 мм
Висота 1 [мм]:
18 мм
Висота [мм]:
22 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
47 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Код запчастини | 111.070 |
| Висота | 22 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 мм |
| Висота [мм] | 22 мм |
| Оригінальний номер | 06369500210 |
| Розмір | d30xd47x18/22 |
| Розміри | ø30xø47x18/22 |
- Ціна: 255 ₴

