
Підшипник 30x47x18x22 кабіни MAN \06369500510 \ 111.004
- Готово до відправки
- Код: 111.004
332 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 30x47x18x22 кабіни MAN \06369500510 \ 111.004
DT 383540
MAN 06369500510
MAN 81934300008
MAN 81934300009
MAN 81934300010
DT 383540
MAN 06369500510
MAN 81934300008
MAN 81934300009
MAN 81934300010
| BERGKRAFT BK2929821SP |
| BERGKRAFT BK2929921SP |
| DT 3.83540 |
| FEBI BILSTEIN 01820 |
| MAN 06.36950.0510 |
| MAN 06.36950.0510 |
| MAN 06369500510 |
| MAN 06.36950.0510 |
| MAN 81934300008 |
| MAN 81934300009 |
| MAN 81934300010 |
| PE AUTOMOTIVE 030.126-00A |
Висота [мм]:
22 мм
Вага [кг]:
1.54 кг
Висота 1 [мм]:
18 мм
Внутрішній діаметр:
30 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
47 мм
Вага [кг]:
1,54 кг
Внутрішній діаметр:
30 мм
Висота 1 [мм]:
18 мм
Висота [мм]:
22 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
47 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 мм |
| Висота [мм] | 22 мм |
| Оригінальний номер | 06369500510 |
| Розмір | d30xd47x18/22 |
| Марка | MAN |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Розміри | ø30xø47x18/22 |
- Ціна: 332 ₴

