
Сайлентблок кабіни IVECO задній (22.5x38x29.5) \1907808 \ 060.039
- Готово до відправки
- Код: 060.039
147 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабіни IVECO задній (22.5x38x29.5) \1907808 \ 060.039
IVECO 1907808
IVECO 1907808
Висота [мм]:
29,5 мм
Вага [кг]:
0.37 кг
Внутрішній діаметр:
22,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
38 мм
Вага [кг]:
0,37 кг
Внутрішній діаметр:
22,5 мм
Висота [мм]:
29,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
38 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 060.039 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Висота | 29.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 22,5 мм |
| Висота [мм] | 29,5 мм |
| Вага | 0.068 кг |
| Оригінальний номер | 1907808 |
| Розміри | ø22,5xø38x29,5 |
- Ціна: 147 ₴

