
Втулка 20x60x85x24 кабіни DAF 65,75,85 CF \1396202 \ 050.028
- Готово до відправки
- Код: 050.028
258 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 20x60x85x24 кабіни DAF 65,75,85 CF \1396202 \ 050.028
DAF 1298675
DAF 1396202
DT 565053
DAF 1298675
DAF 1396202
DT 565053
| DAF 1298 675 |
| DAF 1298675 |
| DAF 1396202 |
| DAF 1396 202 |
| DAF 1396 202 S1 |
| DAF 1438 837 |
| DT 5.65053 |
| FEBI BILSTEIN 28697 |
| FEBI BILSTEIN 28738 |
Висота [мм]:
24 мм
Вага [кг]:
0.57 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
85 мм
Вага [кг]:
0,57 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
24 мм
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
85 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.028 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 24 мм |
| Оригінальний номер | 1396202 |
| Розміри | ø20xø60/ø85x24 |
- Ціна: 258 ₴

