
Сайлентблок 20x60x48 кабины DAF \1290794 \ 050.026
- Готово до відправки
- Код: 050.026
357 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 20x60x48 кабины DAF \1290794 \ 050.026
DAF 1290794
DT 565061
DAF 1290794
DT 565061
| BERGKRAFT BK2899221SP |
| BERGKRAFT BK2899721SP |
| BERGKRAFT BK2936721SP |
| DAF 1290 794 |
| DAF 1290794 |
| DAF 1 290 794 |
| DAF 241496 |
| DT 5.65061 |
| FEBI BILSTEIN 18725 |
| PE AUTOMOTIVE 100.035-00A |
Высота [мм]:
48 мм
Вес [кг]:
0.66 кг
Внутренний диаметр:
20 мм
Наружный диаметр [мм]:
60 мм
Вага [кг]:
0,66 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
48 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.026 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 48 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Оригінальний номер | 1290794 |
| Розміри | ø20xø60x48 |
- Ціна: 357 ₴

